* مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان: برق‌رسانی به 54 روستای کهگیلویه و بویراحمد در دولت تدبیر و امید تاريخ: 1396/11/29 زمان: 10:01


  » مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از برق‌رسانی به 54 روستای این استان در دولت یازدهم خبر داد.

"مهندس داود راهزادی" در حاشیه بازدید از اجرای پروژه تبدیل شبکه های سیمی به کابلی در برخی از روستاهای دنا به روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برق‌رسانی به 54 روستای کهگیلویه و بویراحمد با اعتباری بالغ بر 130 میلیارد ریال در دولت یازدهم تدبیر و امید صورت گرفته است.

وی تعداد خانوار برق‌رسانی شده در کهگیلویه و بویراحمد طی چهارسال گذشته را حدود 670 خانوار عنوان و اظهارداشت: از این تعداد خانوار، 620 خانوار با استفاده از شبکه‌های برق و مابقی نیز با واگذاری نیروگاه‌های خورشیدی یک کیلوواتی از نعمت برق برخوردار شده اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد افزود: برق‌رسانی به چهار روستا در این استان با استفاده از نیروگاه‌های خورشیدی یک کیلوواتی برای اولین بار از نعمت برق برخوردار شده اند.

راهزادی، سخت گذری، پراکندگی، کوهستانی و نامناسب بودن محورهای ارتباطی را از مهمترین مشکلات کنونی برای برقرسانی به برخی روستاها در کهگیلویه و بویراحمد برشمرد.

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار