* پیام تسلیت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد به خانواده های داغدار حادثه هواپیمایی یاسوج تاريخ: 1396/12/02 زمان: 09:49


  » مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی، درگذشت جمعی از هموطنان خود در حادثه هواپیمایی تهران – یاسوج را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، متن پیام تسلیت " مهندس داود راهزادی " مدیرعامل این شرکت به خانواده های حادثه دیده سقوط هواپیمای یاسوج در ارتفاعات دنا بدین شرح است:‌

" الذین اذا مصیبتهم المصیبه ، قالوا انالله و اناالیه راجعون"‌

بدون شک خبر سانحه سقوط هواپیمایی مسافربری یاسوج – تهران و کشته شدن 66 نفر از هموطنان عزیزمان در ارتفاعات دنا استان کهگیلویه و بویراحمد مایه تاثر، تاسف و تالم همگان شده است.

بدون شک، صبر و بردباری در برابر این مصیبت عظمی که در تاریخ ما از آن بعنوان یکی از روزهای تلخ و اشکبار یاد خواهد شد جز با تاسی جستن از آیات الهی و توکل بر حی لایزال میسور و ممکن نخواهد بود.

متاسفانه در این سانحه هوایی، جمعی از هم استانی ها و همکاران عزیزمان در صنعت آب و برق کشور نیز برای همیشه از بین ما رفتند و به دیار باقی شتافتند که وداع زودهنگام آنان جز افسوس و آه چیز دیگری برای همه ملت ایران و بازماندگان این حادثه سیاه به همراه نخواهد داشت.

لازم است به خانواده های عامری، فهیمی ، انواری ، نوری، نشاطی، نظری ، امیدی پور ، راد ، خوبانی ، دانشی ، یاری پور ، جعفریان سی سخت و صالحی پرور که فرزندان آنان در این حادثه مرگبار متاسفانه کشته شدند بطور ویژه تسلیت عرض نمایم.

اینجانب به نمایندگی از خود و تمامی همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، این مصیبت تالم برانگیز را به مردم ایران اسلامی، همکاران صنعت آب و برق و خاصه مردم دیارم صمیمانه تسلیت عرض نموده و از پروردگار متعال خواستار صبر و بردباری برای بازماندگان و مغفرت الهی برای آن عزیزان سفرکرده مسآلت می طلبم.

داود راهزادی
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار