* مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد: افتتاح 2 پروژه برق در شهرستان چرام تاريخ: 1397/06/18 زمان: 09:06


  » مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح پروژه برق در شهرستان چرام این استان با حضور نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و جمعی از مسوولان محلی این شهرستان خبرداد.

" مهندس داود راهزادی " به روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2 پروژه برق با اعتباری بیش 662 میلیون تومان در شهرستان چرام به بهره برداری رسید.

وی افتتاح ساختمان بهره برداری برق ناحیه چرام با اعتبار 150 میلیون تومان را اولین پروژه افتتاحی عنوان و اظهارداشت: عملیات اجرایی این پروژه از دی ماه سال گذشته و از محل منابع داخلی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح فاز یک پروژه اصلاح شبکه برق روستاهای دلی باریک و خیمند بااعتباری معادل 512 میلیون تومان نیز خبرداد.

راهزادی گفت: طول خط شبکه های فشار متوسط و ضعیف این پروژه چهار کیلومتر و 123 متر بوده و پنج دستگاه ترانسفورماتور نیز در این پروژه مورد استفاده قرار گرفته است.

وی، تقویت و پایداری شبکه، کاهش خاموشی ها، جلوگیری از مهاجرت روستائیان و اصلاح شبکه های سیمی به کابلی را از مهمترین فواید اجرای این پروژه برشمرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، شهرستان چرام از شهرستان های گرمسیری این استان محسوب می شود که با یاسوج مرکز استان حدود 200 کیلومتر فاصله دارد.

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار