* تقدیر نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد تاريخ: 1397/06/27 زمان: 14:48


  » نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد بطور ویژه تقدیر و تاکید کرد که تلاش های مهندس راهزادی همواره در یاد و خاطره مسوولان خانه کارگر کشور خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، علیرضا محجوب نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی در آئین بازگشایی استراحتگاه کارگری استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج گفت: برای راه اندازی این استراحتگاه شاهد تلاش های خوبی از سوی برخی مدیران این استان بودیم که البته تلاش های مهندس راهزادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق قابل تقدیر و تشکر است.

وی خدمت به جامعه کارگری را یک موهبت الهی دانست و اظهارداشت: اتامین برق پایدار برای استراحتگاه کارگری استان کهگیلویه و بویراحمد بدلیل برخی مشکلات کاری سخت بنظر می رسید اما در کمترین زمان ممکن شاهد اقدام جهادی مهندس راهزادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق این استان در این ارتباط بودیم.

دبیرکل خانه کارگری ایران افزود: بدون شک این خدمات در یاد و خاطره مسوولان خانه کارگر و تمامی دبیران اجرایی این خانه که هم اکنون در آئین بازگشایی استراحتگاه کارگری استان کهگیلویه و بویراحمد حضور دارند بعنوان یک کار شایسته و نیک به یادگار باقی خواهد ماند.چ

محجوب با بیان اینکه هر گامی که برای رفع مشکلات جامعه کارگری برداشته می شود بدون شک دارای اجر و ثواب اخروی خواهد بود، خاطرنشان کرد: خانه کارگر کشور از بابت تامین برق پایدار استراحتگاه کارگری استان کهگیلویه و بویراحمد دغدغه ای ندارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد هم در این آئین با تاکید براینکه خدمتگزاری در نظام جمهوری اسلامی ایران وظیفه و افتخاری برای خادمان مردم است، اظهارداشت: تامین برق پایدار استراحتگاه کارگری این استان در شرایط سخت اقتصادی رخ داد.

مهندس داود راهزادی گفت: خود ما و مجموعه همکاران ما از جامعه کارگری بوده و از اینکه کارگر هستیم برخود بالیده و افتخار می کنیم و امیدواریم برای رفع دغدغه های جامعه کارگری استان کهگیلویه و بویراحمد در آینده نیز گام های مثبتی برداریم.

وی با بیان اینکه در تلاشیم روشنایی محور دسترسی به استراحتگاه را طراحی و در دستورکار قرار دهیم، اظهارداشت: البته برای اجرای این پروژه نیازمنده همکاری برخی دستگاههای اجرایی استان نیز هستیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از حضور دبیرکل خانه کارگری کشور و تمامی دبیران اجرایی این خانه در آئین بازگشایی استراحتگاه کارگری این استان، از ارتباط خود و مجموعه کاری خود با خانه کارگر استان هم خبرداد.

راهزادی افزود: شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد همواره آمادگی خود را برای همکاری با خانه کارگر استان و جامعه کارگری اعلام نموده و در این راه از هیچ کوششی هم دریغ نورزیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، علیرضا محجوب نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی که دبیرکل خانه کارگری کشور را نیز در کارنامه خود دارد بهمراه دبیران اجرایی خانه کارگر، غلام محمد زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مدیران استانی، محلی و تعدادی از کارگران شهرستان بویراحمد، اولین استراحتگاه کارگری استان کهگیلویه و بویراحمد را در محور یاسوج – نقاره خانه در نزدیکی کارخانه فولاد باقری بازگشایی کردند.

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار