* پیام تبریک مهندس راهزادی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد به راهیابی ورزشکاران این شرکت به مسابقات آسیایی تایلند تاريخ: 1397/07/21 زمان: 08:42


  » مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی، راهیابی 2 نفر از ورزشکاران این شرکت به تیم ملی جهت حضور در مسابقات آسیایی تایلند را تبریک و برای آنان آرزوی موفقیت دوچندان نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، در پیام " مهندس داود راهزادی " این چنین آمده است:

أَرْسِلْهُ مَعَنا غَداً يَرْتَعْ وَ يَلْعَبْ (سوره‌ي يوسف عليه‌السلام، آيه‌ي 12 )
ورزش وسيله‌اي براي ايجاد نشاط و شادابي جسمي و روحي است.

همکاران گرامی جناب آقایان ضیاء الدین جهانبازی و سیدمحمد سجادی
باسلام و تحیات فراوان

پیروزی، پرشی دارد به اندازه بلندای آسمان که همواره دل را شاد و لحظه‌ها را ماندگار می‌سازد.

موفقیت های ارزنده تان در مسابقات دومیدانی آسیایی و انتخابی تیم ملی و در کنار آنها برافراشته نمودن پرچم پرافتخار نظام مقدس جمهوری مایه فخر و مباهات همگان شده است.

ادامه این موفقیت، مرهون تلاش های دوچندان تان در مسیر باقی مانده خواهد بود و این موفقیت میسور نمی شود جز اتکال به حی لایزال و فعالیت های شبانه روزی ورزشی تان.

بدون شک با پیروزی های تان خوشحال و با شکست های شان اگرچه نگران خواهیم بود اما یقین داریم که با پشتکارتان همواره پرچم ایران اسلامی را در مسابقات بین المللی برافراشته خواهید نمود.

و کلام آخر اینکه: .
وَ أعِدُّوا لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم بالقُوَّهٍ (سوره‌ي انفال، آيه 60)

فرصت را مغتنم دانستیم پیروزی های غرورانگیزتان در مسابقات آسیایی مالزی و راهیابی به تیم ملی جهت حضور در مسابقات آسیایی تایلند را صمیمانه به جامعه ورزشی استان، همکاران تان در شرکت و خانواده گرامی تان تبریک عرض نموده و از یکتا هستی بخش جهان برایتان سلامتی و سعادت همراه با موفقیت‌های بیشماری را خواستاریم.

داود راهزادی

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع
نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد

21 مهرماه 1397


 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار