* قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد: باید پیام شهدای کربلا را به نسل های آینده انتقال دهیم تاريخ: 1397/07/28 زمان: 08:29


  » قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد باید پیام شهدای کربلا را بخوبی و به شایستگی تمام به نسل های آینده انقلاب دهیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، " نادر جانی پور" در آئین تجلیل از جانبازان و ایثارگران پرسنل نواحی برق کهگیلویه بزرگ در دهدشت گفت: هشت سال دفاع مقدس منصه رشادت ها و دلاورمردی های آنانی بود که باتمام وجود از تعلقات دنیوی گذشتند تا خاک ایران به یغما نرود.

وی با بیان اینکه مکتب امام حسین(ره) مکتب شهامت و شهادت است، اظهارداشت: هر انقلابی که بر پایه مکتب شهدای کربلا باشد بطورحتم پایدار و ماندگار خواهد بود.

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت کنونی ایران و فشارهای روانی وارده از سوی آمریکا، خاطرنشان کرد: دشمنان ما در هشت سال دفاع مقدس نتوانستند یک وجب از خاک ایران به تصرف خود در آوردند و از آن زمان تاکنون در تمامی حوزه ها تحریم های مختلف و متعددی برعلیه ما به راه انداخته و می اندازند.

جانی پور افزود: دشمنان ما اکنون وعده راه اندازی تحریم های جدید در 13 آبان ماه را داده اند و یقین داریم این بار نیز تحریم ها را همانند تحریم های گذشته با موفقیت پشت سرخواهیم گذاشت.

وی با تاکید براینکه همانگونه که در هشت سال دفاع مقدس در کنارهم جانانه جنگیدیم و از دنیای مادی خود گذشتیم، یادآورشد: در تحریم ها هم باید مانند دوران دفاع مقدس در کنارهم بوده و از دنیای مادی خود بگذریم تا شاهد شکست توطئه های دشمنان خود در این دوران باشیم.

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، وظیفه ایثارگران ، جانبازان ، خانواده های معظم شاهد و بسیجیان دوران دفاع مقدس در زمان تحریم ها را پررنگ تر و حساس تر خواند و تصریح کرد: جنگ تحریم ها برعلیه ایران 40 است شروع شده و نباید اجازه بدهیم آنان در این جنگ ها پیروز شوند.

جانی پور در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع فرهنگ شهید و شهادت هم اشاره و اظهارداشت: ترویج فرهنگ شهید و شهادت وظیفه همگانی بوده و باید به خود ببالیم که این فرهنگ را برای نسل های آینده تشریح و انتقال می دهیم.

وی گفت: در این فرهنگ، تمامی کمالات انسانی نهفته بوده و با ترویج این فرهنگ به آیندگان می توان در برابر هر توطئه داخلی و خارجی پیروز بود.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران کهگیلویه هم بر فرهنگ سازی مقوله های شهید و شهادت تاکید و انتقال این فرهنگ به نسل های آینده را وظیفه تمامی نهادها و مسوولان نظام دانست.

حجت الاسلام موسوی گفت: تجلیل از جانبازان و ایثارگران دوران دفاع مقدس آئین شایسته ای است که می تواند روحیه ایثارگری و مقاومت در برابر دشمنان این مرز و بوم را تقویت کند.

وی با بیان اینکه برنامه های فرهنگی تجلیل از بسیجیان بی ادعای هشت سال دفاع مقدس همواره باید اجرایی و در اولویت برنامه های مسوولان باشد، ادامه داد: یادآوری خاطرات و پاسداشت آن دوران ضروری و شایسته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، در پایان این آئین از 13 جانباز و ایثارگر نواحی برق کهگیلویه بزرگ تجلیل شد.

گزارش تصویری این آئین:‌

http://www.kbepdco.ir/Gallery.aspx?id=71

Copyright © 2014 | Designed and Powered By: kbepdco.ir