* تجلیل از 88 ایثارگر صنعت برق در استان کهگیلویه و بویراحمد تاريخ: 1397/07/28 زمان: 13:37


  » از 88 ایثارگر صنعت برق در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق این استان، مشاور استاندار در امور ایثارگران و معاون اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران این استان در محل ستاد این شرکت تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیرعامل این شرکت با اشاره به رشادت های هشت سال دفاع مقدس، تاکید کرد که برگزاری آئین های تجلیل از جامعه ایثارگری یک وظیفه دینی و قانونی است.

مهندس داود راهزادی گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد برخود می بالد هم اکنون 88 خانواده ایثارگر در این شرکت مشارکت فعال داشته و از پرسنل این مجموعه هستند.

وی با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد سالانه اقدام به برگزاری آئین های تجلیل از جامعه ایثارگری می کند، اظهارداشت: بازدید از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر نیز در ایام مختلف سال نیز از سوی مدیران ارشد این شرکت صورت می گیرد.

مشاور استاندار در امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد هم باتقدیر از برگزاری آئین تجلیل از ایثارگران شرکت توزیع نیروی برق این استان، اظهارداشت: این شرکت در برگزاری چنین آئین هایی همواره پیشتاز بوده است.

سیدمحمود داربام گفت: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد خود از ایثارگران دوران دفاع مقدس بوده و بیشترین همکاری ها را با مجموعه استانداری این استان در برگزاری آئین های تجلیل از جامعه ایثارگری داشته است.

معاون مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد هم در این آئین با تقدیر از برگزاری آئین تجلیل از ایثارگران شرکت توزیع نیروی برق استان گفت: این شرکت در ارتباط با جذب نیروی انسانی خانواده های معظم ایثارگر از شرکت های پیش رو در مجموعه وزارت نیرو بوده است.

سید منوچهر فتاحیان گفت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت های بسیجیان و ایثارگرانی است که از همه آرزوهای دنیوی خود گذشتند تا امروز شاهد امنیت و آرامش در ایران اسلامی باشیم.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، در پایان این نشست از 20 خانواده معظم ایثارگر و جانباز این شرکت تجلیل شد.

گفته می شود آئین تجلیل از 68 ایثارگر دیگر شرکت توزیع نیروی برق این استان در سایر نواحی و بطور همزمان با حضور مدیران ارشد برگزار شد.

Copyright © 2014 | Designed and Powered By: kbepdco.ir