* مهندس راهزادی خبرداد: تدوین کتابچه برنامه توسعه ششم شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد تاريخ: 1397/12/18 زمان: 09:14


  » مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از تهیه و تدوین کتابچه برنامه توسعه ششم این شرکت برای اولین بار خبرداد و اظهارداشت: تمامی برنامه های پیش بینی و برنامه ریزی شده در این برنامه براساس سیاست های اقتصاد مقاومتی است.


" مهندس داود راهزادی " در گفت و گو با روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: کتابچه برنامه توسعه ششم این شرکت در 40 صفحه تهیه و تدوین شده و در سال آینده، تمامی برنامه های شرکت براساس برنامه ریزی های کارشناسی از قبل تهیه شده اجرا می شود.


وی بااشاره به سیاست های اقتصاد مقاومتی در حوزه شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: پروژه هایی مانند کاهش تلفات انرژی، برقرسانی روستایی و جایگزینی شبکه های کابلی بااستفاده از فناوری های نوین به جای شبکه های سیمی از مهمترین برنامه هایی است که براساس کتابچه توسعه ششم شرکت انجام خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: حجم عملیات ها، تخصیص اعتبارات، چشم اندازها و تنگناها در کتابچه توسعه ششم این شرکت پیش بینی و بدون شک تمامی تلاش خود را برای تحقق نمودن این برنامه ها بکار می گیریم.

راهزادی گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در برنامه ششم توسعه به ارتقای سطح رضایت ذینفعان و تکریم ارباب رجوع اهتمام ورزیده و با احداث، توسعه و بهینه سازی شبکه های برق به ارتقاء امنیت عرضه انرژی مطمئن باکیفیت مناسب کمک خواهد کرد.

وی افزود: این شرکت در طول برنامه ششم توسعه، پیوسته به بهبود قابلیت اطمینان، پایداری و ایمنی شبکه توجه داشته و تلاش می کند از طریق اتوماسیون شبکه های توزیع، گسترش مکانیزاسیون، استفاده از تسهیلات نوین ارتباطات، استفاده از لوازم استاندارد در شبکه و بهبود طراحی شبکه، نسبت به کاهش تعداد قطعی و مدت زمان خاموشی اقدام و انرژی های توزیع نشده را به حداقل رساند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که این شرکت به واسطه مسئولیت پذیری خود در جهت رشد و ارتقاء استان بخصوص صنعت برق، پیگیری مستمر جهت احداث نیروگاه ، گسترش خطوط انتقال و فوق توزیع و احداث و توسعه ایستگاه های انتقال و فوق توزیع را یکی از وظایف اصلی خود می داند و در این راستا همکاری و هماهنگی تنگاتنگی با برق منطقه ای خوزستان، توانیر، شرکت توسعه برق ایران و مسئولین استانی خواهد داشت.

راهزادی گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای انجام اقتصادی تر فعالیت ها و کاهش هزینه ها تلاش دارد به تدریج با برون سپاری فعالیت های اجرایی ، فعالیت های خود را در حوزه مدیریت و نظارت متمرکز سازد و نسبت به اصلاح ترکیب نیروی انسانی و کوچک سازی شرکت اقدام نماید.

وی افزود: این شرکت در طول برنامه ششم توسعه به کاهش تلفات انرژی و مدیریت و بهینه سازی مصرف انرژی توجه داشته و تلاش می کندبا استفاده از نرم افزارهای فنی و مهندسی و مکانیزاسیون سیستم های اطلاعاتی –عملیاتی ، طراحی و نظارت تلفات انرژی خود را در حد الزامات توانیر کاهش دهد.

این مسوول شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد این شرکت در برنامه ششم توسعه تلاش می کند با استقرار و بروز رسانی نظام های نوین مدیریتی در جهت ایجاد تفکر سیستمی در شرکت اقدام و محیط مناسبی برای بهبود مستمر عملکرد شرکت فراهم کند.

راهزادی، نبود نیروگاههای تولید انرژی برق، کمبود ایستگاه های فوق توزیع،کمبود فیدرهای فشارمتوسط و طولانی بودن فیدرهای فشار متوسط استان در مقایسه با متوسط طول فیدرهای کشور که باعث افت شدید ولتاژ در انتهای فیدرها می شود و به طبع باعث نارضایتی مشترکین برق مخصوصا مشترکین صنعتی می گردد را از مهمترین مشکلات پیش روی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد برشمرد.


وی، سخت گذر بودن اکثر مناطق استانی که منجر به نبود نقاط مانور بین فیدرهای فشار متوسط و ناپایداری شبکه می گردد و کمبود منابع مالی جهت اجرای اتوماسیون شبکه و اصلاح شبکه های فرسوده و کاهش طول فیدرهای فشار متوسط برای کاهش تلفات انرژی و افت ولتاژ را از دیگر مشکلات این شرکت عنوان کرد.


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، تعداد مشترکین برق این استان را 260 هزار اشتراک ذکر کرد.

Copyright © 2014 | Designed and Powered By: kbepdco.ir