* پیام تقدیر مهندس راهزادی از حضور و تلاش همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی 22 بهمن تاريخ: 1396/11/23 زمان: 09:37


  » مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی از حضور همکاران خود در این شرکت به مناسبت حضورشان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ماه 1396 تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، " مهندس داود راهزادی " در این پیام آورده است:

سلام بر فجر و سلام بر فجر آفرینان میدان عشق

سلام بر حماسه و حماسه آفرینان، سلام بر بزرگی بزرگمردانی که در چهلمین سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بار دیگر حماسه بهمن 57 را خلق کردند و به دنیا نشان دادند که راه انقلاب، امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی مان همچنان ادامه خواهد داشت.

درود بر عظمت ، شکوه، صلابت ، ایستادگی ، بزرگی ، جلال و مردانگی مردان و شیرزنی زنان ایرانی در برابر توطئه های استکبار و استثمار.

این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملتی بزرگ که برای رهایی از یوغ استکبار با ریختن خون هزاران شهید خود درخت انقلاب را تنومندتر از همیشه آبیاری کردند و می کنند.

انقلابی که رساترین فریاد تاریخ یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن ، با تمام وجود تلاش کرد.

حضور حماسی مردم ایران اسلامی بویژه مردم انقلابی کهگیلویه و بویراحمد در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال نشان داد که مردم ما بخوبی راه خود را یافته اند و برای ادامه این راه، حماسه ها را باشکوهتر از همیشه برپاخواهند داشت.

افتخار داریم در 22 بهمن ماه امسال نیز همانند سال های گذشته دوشادوش مردم دیارمان گام برداشته تا توانسته باشیم دل امام و شهدای انقلاب را از خود راضی نگه داریم.

همکاران شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این روز باشکوه از ساعات اولیه راهپیمایی باحضور پرصلابت خود برگ زرین پرافتخار دیگری را در تاریخ این شرکت رقم زدند و با پشتکار قابل تحسین شان آمادگی کامل خود برای تامین برقی پایدار در محل های تجمعات را بخوبی نشان دادند.

صمیمانه از حضور و تلاش تمامی همکاران مان برای حضور گسترده در این روز مبارک تقدیر و امیدواریم بتوانیم راه امام راحل، رهبری داهیانه مقام عظمای ولایت و شهدای انقلاب اسلامی را همانند گذشته و با شتاب بیشتری ادامه دهیم.

داود راهزادی
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار