* مدیر برق ناحیه گچساران: بهره برداری از خط 2 مداره امامزاده جعفر(ع) گچساران/ کاهش چهار مگاواتی برق از فیدر امامزاده جعفر(ع) تاريخ: 1396/11/23 زمان: 15:28


  » مدیر برق ناحیه گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد از بهره برداری از خط 2 مداره این شهرستان خبرداد و اظهارداشت: با بهره برداری از این خط شاهد رفع بسیاری از مشکلات ناپایداری برق در این حوزه خواهیم بود.

" علی روانگرد " به روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه مهم و حیاتی خط 2 مداره امامزاده جعفر(ع) گچساران با اعتباری بیش از 12 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی محل تامین اعتبار این پروژه را منابع داخلی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان و از همراهی " مهندس راهزادی " مدیرعامل و همکاران ستادی و شهرستانی خود در بهره برداری از پروژه خط 2 مداره امامزاده جعفر(ع) شهرستان گچساران تقدیر کرد.

مدیر برق ناحیه گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: طول شبکه خط 2 مداره امامزاده جعفر(ع) این شهرستان هشت کیلومتر بوده که جداسازی بخشی از شبکه های روستایی از شهری و کاهش چهار مگاوات از فیدر امامزاده جعفر(ع) را می توان از مهمترین مزایای بهره برداری از این خط دانست.

روانگرد، پایداری برق و جبران افت ولتاژ فیدر امامزاده جعفر(ع) را از دیگر مزایای بهره برداری از خط 2 مداره امامزاده جعفر(ع) گچساران برشمرد و خاطرنشان کرد: این شهرستان دارای هشت خط 2 مداره برق است.

وی گفت: پروژه های خطوط 2 مداره برق در شهرستان گچساران در سه ساله اخیر بنحو شایسته ای اجرا و عملیاتی شده و اکنون با مشکلات ناپایداری شبکه های برق همانند گذشته مواجه نیستیم.

مدیر برق ناحیه گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد، تعداد مشترکین برق این شهرستان را 48 هزار مشترک ذکرکرد.

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار