* 11 خانوار روستای باشتی از نعمت برق برخوردار شدند تاريخ: 1396/12/22 زمان: 08:14


  » مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از برقدار شدن 11 خانوار روستایی در شهرستان باشت این استان در هفته جاری خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، " مهندس داود راهزادی " در حاشیه آئین برقرسانی به روستای " دیمکوه " شهرستان باشت گفت: با بهره برداری از پروژه برقرسانی به روستای " دیمکوه باشت"، 11 خانوار این روستا از نعمت برق برخوردار شدند.

وی اعتبار هزینه شده برای اجرای پروژه برقرسانی به روستای " دیمکوه باشت " را 2 میلیارد و 12 میلیون ریال عنوان و اظهارداشت: طول شبکه فشار متوسط این پروژه یک هزار و 446 متر است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: طول شبکه فشار ضعیف در اجرای پروژه برقرسانی به روستای " دیمکوه باشت " نیز 677 متر است.

راهزادی، تعداد دستگاه ترانسفورماتور بکاررفته در این پروژه را سه دستگاه ذکر و خاطرنشان کرد:‌ سخت گذری و پراکندگی روستاها مهمترین مشکلات در کار برقرسانی روستایی در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، یک هزار و 746 روستای این استان از نعمت برق برخودار هستند.

در آئین برقرسانی به روستای" دیمکوه باشت"،حسینی فرماندار ، جمعی از مسوولان محلی و روستائیان شرکت داشتند.

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار