* برخورداری 19 خانوار بویراحمدی از نعمت برق تاريخ: 1396/12/22 زمان: 08:32


  » مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از برقدار شدن 19 خانوار روستایی در شهرستان بویراحمد این استان در هفته جاری خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، " مهندس داود راهزادی " در حاشیه آئین برقرسانی به روستای " خرون راه تنگ تامرادی " شهرستان بویراحمد گفت: با بهره برداری از پروژه برقرسانی به سه روستای " خرون راه تنگ تامرادی"، " عباس آباد دلی رچ ماگون" و " نده لوداب "، 19 خانوار روستایی در شهرستان بویراحمد از نعمت برق برخوردار شدند.

وی اعتبار هزینه شده برای اجرای پروژه برقرسانی به این روستاها را بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون ریال عنوان و اظهارداشت: طول شبکه فشار متوسط برای این پروژه ها یک کیلومتر است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: طول شبکه فشار ضعیف در اجرای پروژه برقرسانی به روستاهای ذکر شده نیز حدود 500 متر است.

راهزادی، تعداد دستگاه ترانسفورماتور بکاررفته در این پروژه ها را 2 دستگاه ذکر و خاطرنشان کرد:‌ سخت گذری و پراکندگی روستاها مهمترین مشکلات در کار برقرسانی روستایی در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

وی گفت: برای برقرسانی به روستای " نده لوداب " چهار دستگاه پنل خورشیدی نصب و اکنون چهارخانوار روستایی در این روستا از نعمت برق برخودار هستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، یک هزار و 746 روستای این استان از نعمت برق برخودار هستند.

در افتتاح پروژه برقرسانی به روستای " خرون راه تنگ تامرادی "، " دکتر شاهرخ کناری " فرماندار شهرستان بویراحمد و جمعی از اهالی این روستا حضور داشتند.

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار