* پیام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز شهدا تاريخ: 1396/12/22 زمان: 11:24


  » به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد، " مهندس داود راهزادی " در پیامی بمناسبت روز بزرگداشت شهدا عنوان داشته است:

سلام بر آنهایی که از نفس افتادند تا ما از نفس نیفتیم، قامت راست کردند تا ما قامت خم نکنیم، به خاک افتادند تا ما به خاک نیفتیم سلام بر آنهایی که رفتند تا بمانند و نماندند تا بمیرند.

22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا به فرمان امام راحل است و مقام معظم رهبری شهیدان را جوانان مومن و فداکاری دانستند که برای دفاع از کشور و ملت در برابر متجاوزان به این آب و خاک جان خود را در کف دست گرفته و با نام و یاد خدا به میدان نبرد قدم نهادند.

بدون شک پیام شهدا به ما این است که به معارف، اهداف و سیره بلند حضرت فاطمه زهرا(س) تأسی جوئیم، پیام آنانی که با درخشش خود، ما را سرافراز و درخشان کردند و بر ما منت نهادند.

شهادت شهد شیرین وصال است که جز واصلان حقیقی بدان دست نمی یابند و شهدا بندگان شایسته‌ای هستند که امنیت، استقلال و سربلندی میهن اسلامی‌مان را با خون مطهرشان رقم زدند.

ضروری است برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل سوم انقلاب از هیچ کوششی فرو ‏گذار نکنیم زیرا همانطور که مقام معظم رهبری به آن اشاره فرمودند: زنده نگه داشتن یاد و ‏خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست‎.‎

روز بزرگداشت شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشته و شایسته است همواره با یاد و نام شهدا خدمتگزار مردم ایران اسلامی باشیم.

وجود یک هزار و 880 شهید در استان کهگیلویه و بویراحمد نماد بارز استقامت، ایستادگی، جانفشانی و ایثار شیرمردان و شیرزنان دیارمان است که بایستی این رشادت ها همواره پاس داشته شود.

وظیفه مسوولان خدمت بی منت به مردم ایران خاصه خانواده های معظم شاهد و ایثارگر بوده و باید به این خدمتگزاری بی منت افتخار کرد.

برخود بالیده و می بالیم که راه شهدای انقلاب را با خدمت بی چون و چرا به مردم و خانواده های معظم شاهد ایثارگر ادامه داده و در این بین از هیچ خدمت توسعه ای فروگذار نخواهیم کرد.

یاد شهدا گرامی و راهشان پررهرو باد

داود راهزادی
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار