* معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد: راه اندازی سیستم جامع خدمات مشترکین برق در پاتاوه استان تاريخ: 1397/08/09 زمان: 10:50


  » معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی سیستم جامع خدمات مشترکین برق در بخش پاتاوه شهرستان دنا برای اولین بار خبرداد.

" فتح الله جهانتاب " به روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیستم جامع خدمات مشترکین برق برای نخستین بار و باهدف سرعت بخشی بهتر در ارائه خدمات به مشترکین برق در بخش پاتاوه شهرستان دنا راه اندازی و با راه اندازی این سیستم دیگر نیازی به حضور فیزیکی مشترکین به برق ناحیه دنا از سوی مشترکین بخش پاتاوه نیست.

وی باتاکید براینکه برای انجام خدمات مشترکین برق پاتاوه شهرستان تمامی تمهیدات لازم اندیشیده شده است، اظهارداشت: به جز بخش " چیتاب "، تمامی شهرها و بخش های استان کهگیلویه و بویراحمد از داشتن سیستم جامع خدمات مشترکین باهدف دستیابی سریعتر مشترکین به خدمات موردنیاز خود بهره مند هستند.

معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: حدود هشت هزار و 200 انشعاب برق در بخش پاتاوه شهرستان دنا وجود دارد که از این تعداد حدود هشت هزار و 100 انشعاب عادی و مابقی نیز دیماندی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، شهر پاتاوه مرکز بخش پاتاوه در شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد است. فاصلهٔ آن از یاسوج ۴۵ تا 55 کیلومتر است.

در نزدیکی این شهر یک آبشار نیمه‌بلند وجود دارد.

در حاشیه شهر پاتاوه ، آثاری از چند پل قدیمی وجود دارد. این ناحیه به دلیل ویژگی اقلیمی و جغرافیایی یکی از راه‌های اصلی تیسفون، استخر و شوش، بهبهان و اصفهان بوده بر همین اساس پل‌های زیادی در همین مکان احداث شده‌است.

پل‌ها به دوره پیش از اسلام تعلق داشته و در دوره‌های بعدی بازسازی شده‌است. بزرگ‌ترین این‌ها که آثار آن بهتر به‌جا مانده دارای اتاق‌ها پایه‌ها و مصالحی است که مشابه پل‌های خیرآباد بوده و مربوط به دوران صفوی است

گزارش تصویری مرتبط:

[ادامه گزارش تصویری]

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار