* معاون درآمد و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد: برق ادارات بدهکار شهرستانی قطع خواهد شد تاريخ: 1397/12/13 زمان: 08:30


  » معاون درآمد و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق ادارات شهرستانی بدهکار به این شرکت در روزهای آینده خبرداد.

" فتح الله جهانتاب " به روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: متاسفانه ادارات استانی و شهرستانی در پرداخت بدهی های خود به این شرکت از خود سهل انگاری نشان داده و با وجود پیگیری های مکرر و مستمر کتبی و شفاهی،از پرداخت بهای برق مصرفی خود خودداری می کنند.

وی با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد برای وصولی مطالبات خود راهی جز قطع برق این ادارات ندارد، اظهارداشت: به مدیران نواحی اعلام کرده ایم برق ادارات دولتی شهرستانی که به این شرکت بدهکار هستند را قطع کنند.

معاون درآمد و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، میزان بدهی دستگاههای دولتی و شرکت های خدمات رسان در این استان را بیش از 65 میلیارد تومان ذکر و خاطرنشان کرد: حدود 43 درصد از مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان از دستگاههای دولتی و شرکت های خدمات رسان است.

جهانتاب با تاکید بر قطع برق ادارات استانی و شهرستانی، یادآورشد: در مرکز استان نیز برق ساختمان های مرکزی دستگاهها و شرکت های بدهکار قطع خواهد شد.

وی از مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد خواست که نسبت به پرداخت بدهی های خود به شرکت توزیع نیروی برق استان در کمترین زمان ممکن اقدام کنند.

گزارش تصویری مرتبط:

[ادامه گزارش تصویری]

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار