* آماده باش اکیپ‌های عملیاتی شرکت برق برای خدمات رسانی در بارش‌های آینده تاريخ: 1398/01/20 زمان: 14:49


  » به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد،داود راهزادی در نشستی با شهردار باشت گفت: تمامی تمهیدات لازم برای خدمات رسانی مطلوب در زمان سیل های احتمالی آینده در شرکت توزیع نیروی برق استان اندیشیده شده و امیدواریم شاهد خسارت به شبکه‌های توزیع برق نباشیم.

وی از آمادگی تمامی تیم های عملیاتی اتفاقاتی این شرکت در شرایط کنونی هم خبرداد و اظهارداشت: آموزش های لازم به پرسنل نواحی در زمان سیل ها ارائه شده و واحدهای ایمنی با تمام توان برای پشتیبانی به حالت آماده باش در آمده اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: حدود ۲۰۰ نفر از پرسنل این شرکت برای بارش های آینده در این استان به حالت آماده باش درآمده و مدیران نواحی هم حق خروج از استان و ناحیه تحت مدیریت خود را تا مساعد شدن جوی ندارند.

راهزادی با بیان اینکه خسارات وارده سیل به تاسیسات برقی در استان کهگیلویه و بویراحمد تاکنون بیش از ۳۲ میلیارد ریال بوده است، اظهارداشت: بیشترین خسارات وارده مربوط به تاسیسات برقی شهرستان بویراحمد بوده است.

شهردار باشت هم در این نشست از آمادگی شهرداری این شهر با شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در زمان بارش ها خبرداد و خاطرنشان کرد: تمامی امکانات شهرداری برای بارش های آینده هم اکنون آماده است.

سید لطف الله موسوی گفت: شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد همواره با شهرداری باشت همکاری های لازم را داشته که جای تقدیر دارد.

وی افزود: مردم از مسئولان توقع و انتظار خدمات رسانی مناسب را دارند که این خدمات باید به نحو مناسبی صورت گیرد.

گزارش تصویری مرتبط:

[ادامه گزارش تصویری]

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار