* معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری استان: ساعات کاری ادارات کهگیلویه و بویراحمد تغییر کرد تاريخ: 1398/03/07 زمان: 12:48


  » به گزارش رسانه ها، " عزیز فیلی " در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران در خصوص تغییر ساعات کاری در ادارات استان گفت: در راستای صرفه‌جویی در مصرف برق و بنا به پیشنهاد شرکت برق و موافقت استانداری استان ساعات کاری ادارات در شهرستان‌های گرمسیری و سردسیری تغییر کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ساعات کاری در شهرستان‌های باشت، گچساران، کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی ۶:۳۰ تا ۱۳:۳۰ تعیین شده است.

وی گفت: ساعات کاری مناطق سردسیری بویراحمد و دنا از هفت صبح تا ۱۴ خواهد بود که ساعات کاری جدید از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور اعمال می‌شود.

فیلی افزود: شرکت توزیع نیروی برق پیشنهادهای دیگری به استانداری داده که همکاری مولدهای خود تامین برق ادارات و صنایع از ساعت ۱۱ تا ۱۵ ضروری است.

وی تصریح کرد: کاهش ۳۰ درصدی مصرف صنایع بالای یک مگاوات( ساعت ۱۳ تا ۱۷) از ۳۰ خرداد تا ۱۵ شهریور و خاموشی ۳ ساعته ایستگاه‌های ۱۲ درصد سی.ان.جی تا ۱۴ درصد از ساعات ۱۴ تا ۱۶ و از ابتدای تیر تا ۲۶ مرداد اجرایی می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: قطع بار ۴ ساعته چاه‌های کشاورزی (ساعت ۱۲ تا ۱۶) و تعیین ساعت کار شهرک‌های صنعتی تک شیفت( ساعت ۶ تا ۱۳) از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور اجرایی می‌شود.

گزارش تصویری مرتبط:

[ادامه گزارش تصویری]

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار