* وزیر نیرو امروز راهی استان فارس می‌شود +برنامه تاريخ: 1398/04/17 زمان: 11:58


  » وزیر نیرو عصر امروز به منظور افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های صنعت آب و برق راهی استان فارس می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، "دکتر رضا اردکانیان" عصر امروز در بدو ورود به شهر شیراز راهی شهرستان نورآباد خواهد شد تا در مراسم بهره‌برداری از تصفیه‌خانه فاضلاب نورآباد و همزمان پروژه‌های آبرسانی روستایی حضور پیدا کند.

وزیر نیرو همچنین با حضور در شهرستان اقلید نیروگاه 10 مگاواتی خورشیدی این شهرستان را افتتاح و عملیات اجرایی پست 230 کیلوولت حسن‌آباد را آغاز خواهد کرد.

براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته بازدید از تصفیه‌خانه آب مرودشت و شروع عملیات اجرایی مجتمع آبرسانی روستاهای شرق این شهرستان بخش دیگری از برنامه‌های روز نخست سفر وزیر نیرو به استان فارس خواهد بود.

دکتر اردکانیان صبح روز سه‌شنبه نیز نشستی با مدیران عامل صنعت آب و برق، اعضای هیئت مدیره و مدیران حراست استان خواهد داشت و سپس در مراسم بهره‌برداری از پست 230 کیلوولت دانشگاه و همزمان پروژه‌های شرکت برق منطقه‌ای استان و اعلام شروع عملیات اجرایی پست 230 کیلوولت سفیر حضور پیدا خواهد کرد.

وزیر نیرو ظهر روز سه‌شنبه راهی شهرستان جهرم خواهد شد تا در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های آبرسانی به جهرم و افتتاح بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی این شهرستان با حضور معاون اول رئیس‌جمهور شرکت کند.

گزارش تصویری مرتبط:

[ادامه گزارش تصویری]

 بازگشت :: نسخه چاپی :: آرشیو اخبار